Termin zwrotu
MUJI sprzedaje wyjątkowe produkty wysokiej jakości. Mamy zatem nadzieję, że wszyscy nasi Klienci będą zadowoleni z zakupów w sklepie internetowym. W wyjątkowej sytuacji, gdy zakupiony przedmiot nie do końca spełnia oczekiwania, Klient ma prawo jego zwrotu lub wymiany w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Zwracane produkty
Zwracane towary nie powinny być używane. Powinny być kompletne i zwracane w oryginalnym opakowaniu firmowym producenta wraz z kompletem dodatkowego wyposażenia i instrukcjami. W przypadku, gdy zamówienie składało się z kilku przedmiotów, możliwy jest zwrot tylko części z nich. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania prosimy o kontakt z Salonem MUJI (tel. 502 264 091, e-mail: [email protected]).

Przesyłka zwrotna
Prosimy o zwrot towaru do salonu na adres: MUJI, ul. Mysia 3, 00-496 Warszawa. Do opakowania proszę włożyć dokument sprzedaży oraz wypełniony formularz zwrotu - oświadczenie odstąpienia od umowy. W celu obniżenia ryzyka uszkodzeń radzimy skorzystać z przesyłki kurierskiej oraz z opakowania, w którym zamówienie było dostarczone.

Zwrot pieniędzy
Zwrot pieniędzy odbywa się przelewem na konto bankowe. MUJI zwraca pieniądze niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i po otrzymaniu pierwotnej wpłaty. W przypadku płatności przelewem oznacza to zwrot w ciągu 3 dni roboczych od przyjścia paczki. Dla płatności za pobraniem zwracamy pieniądze w terminie do 14 dni - natychmiast po otrzymaniu pieniędzy od firmy kurierskiej.

Reklamacje
Przed zapakowaniem paczek nasi pracownicy dokładnie sprawdzają, czy wysyłane przedmioty są kompletne i w pełni funkcjonalne. Niestety może zdarzyć się tak, że towar posiada wady ukryte, niewidoczne w momencie sprzedaży. W takim przypadku prosimy o przesłanie do nas e-maila z krótkim opisem wady na adres: [email protected]. Skontaktujemy się telefonicznie i uzgodnimy sposób rozpatrzenia reklamacji. Reklamacje zdarzają się w muji.com.pl niezwykle rzadko i zawsze dążymy do jak najszybszego załatwienia sprawy.

 


 

Pliki do pobrania

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (pobierz PDF)

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)